Kontakt

Kontakta oss. Vi ser fram emot att ha personlig och direkt kontakt med dig.  

Gühring Sweden AB

Plastgatan 14

531 55 Lidköping
tel +46 (0)510-212 50
fax +46 (0)510-212 45

Kontakta oss

3 + 10 =

Kontakt vid order

Kontakta oss för orderhantering. Vi hjälper till med din order så snart vi kan

Gühring Sweden AB

Plastgatan 14

531 55 Lidköping
tel +46 (0)510-212 50
fax +46 (0)510-212 45
email: order@guhring.se

Order

12 + 14 =

Förfrågan specialverktyg

Kontakta oss för era förfrågningar. Vi hjälper till med din förfrågan så snart vi kan

Gühring Sweden AB

Plastgatan 14

531 55 Lidköping
tel +46 (0)510-212 50
fax +46 (0)510-212 45
email: engineering@guhring.se

Special

8 + 4 =

Säljkarta

Peter Alström

VD

IMG_0530

Direkt nr: 0510-48 42 81
Mobil nr: 0735-10 06 48
Mail: peter.alstrom@guhring.se

Oskar Bringsved

Admin chef

IMG_0509

Direkt nr: 0510-48 42 85
Mobil nr: 0708-40 67 95
Mail: oskar.bringsved@guhring.se

Roger Jansson

Produktionschef

r1

Direkt nr: 0510-48 42 99
Mobil nr: 0733-67 34 29
Mail: roger.jansson@guhring.se

Ralf Bengtsson

Tekniskt ansvarig / Key account

IMG_0484

Direkt nr: 0510-48 42 93
Mobil nr: 0702-52 85 54
Mail: ralf.bengtsson@guhring.se

 

 

För att lätt komma i kontakt med säljare i ditt område klicka på kartan

Key Account

Inge Lennartsson

Key Account

IMG_0506

Direkt nr: 0510-48 42 94
Mobil nr: 0706-15 51 61
Mail: inge.lennartsson@guhring.se

 

Marcus Westerling

Tekniker

IMG_0488

Direkt nr: 0510-48 42 84
Mobil nr: 0732-36 66 12
Mail: marcus.westerling@guhring.se

Michael Thelander

Key Account

IMG_0529

Direkt nr: 0510-42 66 12
Mobil nr: 0708-67 89 54
Mail: michael.thelander@guhring.se

Peter Hansson

Key Account

Peter Hansson avklippt

Direkt nr: 0510-48 42 97
Mobil nr: 0705-70 47 30
Mail: peter.hansson@guhring.se

Säljare

Rolf Olofsson

Säljare, Region Norr

IMG_0542

Direkt nr: 0510-48 42 92
Mobil nr: 0702-32 35 49
Mail: rolf.olofsson@guhring.se

Sverker Persson

Säljare, Jämtland

IMG_0513
Mobil nr: 0706-01 69 69
Mail: sp.industriservice.telia.com

Fredrik Alm

Säljare, Region Mitt

Alm1

Direkt nr: 0510-48 42 91
Mobil nr: 0725-10 47 90
Mail: fredrik.alm@guhring.se

Mattias Söderberg

Säljare, N Västra Götaland & Värmland

söderberg

Direkt nr: 0510-48 42 95
Mobil nr: 0738-07 86 00
Mail: mattias.soderberg@guhring.se

Göran Lundahl

Säljare, Småland

IMG_0515

Direkt nr: 0510-42 66 11
Mobil nr: 0708-67 89 51
Mail: goran.lundahl@guhring.se

Stefan Svensson

Säljare, Region Sydväst

Stefan 1

Direkt nr: 0510-48 42 87
Mobil nr: 0729-67 38 41
Mail: stefan.svensson@guhring.se